Vítejte na Myslivně

O NÁS

Penzion & restaurace Myslivna se nachází v obci Velký Újezd na úpatí Oderských vrchů na Libavé v nadmořské výšce 371 m, 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442 – dopravní dostupnost je zcela ideální. V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí k turistickým vycházkám, houbaření i cykloturistice. V zimních měsících ocení milovníci zimních sportů skvělé podmínky pro lyžování. Doporučíme vám ty nejzajímavější tipy v okolí pro vaši návštěvu – ať už milujete sport, kulturu, historii nebo přírodu.

Penzion & restauraci Myslivna můžete využít při služebních cestách, k pořádání rodinných oslav, svateb, společenských večírků, firemních akcí nebo k rekreaci s komfortním ubytováním. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme pobytový balíček ušitý přímo na na míru dle Vašich požadavků. Klidné prostředí v panenské přírodě střední Moravy je ideální pro firemní výjezdy nebo teambuildingy a relax celkově.

Pro naše hosty je k dispozici ubytování v kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v loveckém vintage stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem, připojením k internetu (wi-fi). Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní nábytek. V penzionu se nachází osm dvoulůžkových pokojů. Stálým hostům poskytujeme věrnostní slevy a bonusy.Nabízíme také skupinové slevy nebo slevy při ubytování na šest a více nocí. Dle Vašeho přání Vám zajistíme následující možnosti sportovního vyžití: fit centrum, squash, spinning, solárium, bowling, tenis.

Rádi Vás obsloužíme ve stylové restauraci, baru a v letní sezóně na zahrádce s krytým grilem. Specializujeme se na jídla ze zvěřiny, steaky a česká tradiční domácí jídla – vše připravujeme s láskou a poctivostí.Všem hostům je k dispozici bezplatné parkoviště u penzionu a wifi.

Součástí naší nabídky je mimo jiné také kompletní catering v oblasti nápojů a stravování. Spolupracujeme s firmami, které mají dlouholetou tradici na trhu gastronomie. Zajistíme pro Vás exkluzivní barmany, kuchaře, číšníky atd. Samozřejmostí je kompletní zajištění rautů, firemních večírků, prezentačních akcí, svateb a svatebních oslav, ale i narozeninových párty.

Metoda Sous-Vide
Steaky a některé potraviny připravujeme připravujeme metodou Sous-vide. Sous-vide (z francouzštiny, v překladu znamená „ve vakuu“) je kuchařská metoda, při níž se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni. Takto vakuované se jídlo pošíruje po dlouhou dobu – běžně i 72 hodin – o přesně vypočítané teplotě, která je mnohem nižší než ta, která se pro vaření obvykle používá. Nejčastěji je to teplota kolem 60 °C. Záměrem je zachovat přirozenou chuť a texturu kvalitní potraviny.

Ochutnejte naše zvěřinové speciality!

Výjimečný zážitek poskytuje naše speciální a mimořádná nabídka zvěřinových jídel.

Stylový vintage interiér

V přetechnizované době stále více lidí vyhledává vintage interiéry s originální a klidnou atmosférou. Prohlédněte se naši fotogalerii.

Sbírka loveckých trofejí

Milovníci lovu budou fascinováni přehlídkou vzácných trofejí z celého světa.