Vinařství Fabikovič

Vinařství Fabikovič s.r.o. se nachází v největší vinařské obci České Republiky Velké Bílovice. Vinařství bylo založeno v roce 2011 a navazuje na dlouholetou rodinou tradici.

Zabýváme se výrobou bílých, růžových a červených vín a výrobou vinných želé. Vinařství zpracovává hrozny pouze z vinných tratí ve Velkých Bílovicích, které převážně vykupuje. Díky kvalitě těchto ryze moravských hroznů a dlouholetých zkušenností sklepmistra s výrobou vína Vám můžeme zaručit jeho vysokou kvalitu. Dále nabízíme degustace, které se konají buď ve vinařské hale mezi vinicemi nebo v původním vinném sklepě.

Vzhledem k tomu, že vinařství působí na trhu teprve 2 roky, produkce vín je zatím 18 000 lahví a pro stále větší poptávku po našem víně se produkce každým rokem zvyšuje. Přesto se snažíme udržet si kvalitu tzv.“domácích vín“. Vinařství Fabikovič je členem spolku velkobílovických vinařů, což je spolek vinařů, který pořádá řadu vinařských akcí, jako je například Ze sklepa do sklepa, Za vinařem do Velkých Bílovic atd.

Nabízíme:

– řízenou degustaci ve vinném sklepě nebo vinařské hale ve Velkých Bílovicích,
– prodej vín,
– zajištění ubytování,
– pořádání firemních akcí a večírků,
– dovoz vín až domů (pouze při větší objednávce)