Zajistíme pro Vás:

Kompletní servis pro svatby

Svatební den s sebou přináší mnoho radostí i starostí. Svěřte se do péče odborníků ve Váš svatební den. Poskytneme Vám kompletní svatební servis od zapůjčení, prodeje, výroby svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, vizážistické služby, doporučení stylu a barev svatebních šatů po výběr doplňků pro Vás, Vašeho partnera,svatební líčení, dále i tvorbu svatebního účesu, wellness poradenství, fotografické služby, kamera.

Kompletní catering pro zahradní party, narozeninové oslavy

Náš Penzion vám zajistí kompletně sladěný celý servis od počátku až po konečnou realizaci vaší akce dle vašich představ.

Uspořádejte party pro děti v tematickém duchu. Zejména děti tyhle hry ocení. Party sady Vám umožní vytvořit jedinečnou atmosféru na Vaší dětské party. Umožníte svým nejmenším zahrát si na piráty, pistolníky z westernu atp. Pro nedospělé slečny může být inspirací, stát se na moment princeznou nebo havajskou tanečnicí. Tematická oslava je dnešní trend, aby se nebály komunikovat se svými vrstevníky, byly tvořiví, hraví a nápadití. Oslava která je tematicky určená, nabízí příběh, podnítí dětskou fantazii a zaujme, protože se týká dětských oblíbených hrdinů. Dětské tematické oslavy proto nejsou rozmarem příliš vstřícných rodičů, ale příjemnou možností, jak dětem smysluplně naplnit volný čas.

Připravíme pro Vás:

Narozeniny dle vašich představ

Upečeme dort ( nebo může být vlastní od maminky )

Občerstvení pro děti i dospělé

Doprovodný program pro workshopy a team building

Akce na klíč dle požadavku

Náš Penzion vám zajistí kompletně sladěný celý servis od počátku až po konečnou realizaci vaší akce dle vašich představ.